RAU Awards 2021: як пройшла церемонія нагородження (фоторепортаж)

10 вересня в Києві у ЦУМ Київ пройшла V урочиста церемонія нагородження компаній сфери роздрібної торгівлі, e-commerce та торговельної нерухомості України — RAU Awards 2021. Як це було – у фоторепортажі.

Цей текст доступний також російською мовою

Гостями RAU Awards 2021 став топ-менеджмент і лінійні керівники компаній, які грають ключову роль у формуванні та розвитку цивілізованого ринку рітейлу в країні: Епіцентр, Сільпо, Алло, Антошка, АТБ, Intertop, Rozetka, Comfy, Dragon Capital, Budhouse Group, RDA, Alef Estate, ТРЦ Ocean Plaza, Respublika Park, Secnet EECA, Bizerba, Будинок Іграшок, LC Waikiki, EVA, Фокстрот, Synergy Construction, ТРЦ Retroville, Cosmopolite, Інноваційний Страховий Капітал, Retail Group, Arricano Real Estate, Multi Ukraine, Colliers, Invogua Fashion Group, ВМ Техника, Tory, Zarina, Pierre Cardin тощо.

Урочиста церемонія нагородження проходила з 19:00 до 23:30 на сьомому поверсі ЦУМ Київ (лофт). Дрес-кодом заходу став Smart Casual, Red and White – обов’язковий елемент в одязі або повний лук в червоному та білих кольорах. В очікуванні початку нагородження переможців цього року усі бажаючі пригощались шампанським та фотографувалися біля бренд-волу з логотипами партнерів RAU Awards.

Гості заходу в очікуванні церемонії нагородження

Частина гостей очікують початку церемонії нагородження на терасі ЦУМ Київ

Під час відкриття церемонії о 19 годині вітальне слово взяв Андрій Жук, голова правління Асоціації рітейлерів України. Він привітав гостей та побажав успіху номінантам премії.

Голова правління Асоціації рітейлерів України Андрій Жук під час відкриття церемонії нагородження

Кращі компанії сфери роздрібної торгівлі змагалися за перемогу в 18-ти номінаціях, торгово-розважальні центри боролися за перемогу у восьми номінаціях. Переможців визначили голосуванням Експертної ради, в яку увійшли представники профільних асоціацій, рітейлу, девелопменту, консалтингових і брокерських компаній, і відкритим голосуванням учасників ринку. З повним списком переможців можна ознайомитися за посиланням.

Нагородження першого переможця вечора – лінії магазинів EVA з перемогою в номінації “Рітейлер року в drogerie”. На фото директор департаменту розвитку EVA Євген Долматов та CEO Фокстрот Олексій Зозуля, який вручив нагороду

Рітейлером року в сегменті техніки, електроніки та гаджетів стала компанія Comfy. Нагороду забирає HR компанії Катерина Соловйова.

Мережа Золотий Вік перемогла в номінації “Рітейлер року в jewelry”. Нагороду вручає директор з розвитку мережі Марафон Олександр Сілін.

Євгенія Буд, CEO Будинок Іграшок, із нагородою “Рітейлер року в сегменті товарів для дітей”

АТБ – переможець в номінації “Компактний супермаркет року в FMCG”. На фото – заступник регіонального директора Київського регіону компанії АТБ Тетяна Погребова

Директор Біцерба Україна Антон Денисенко вручає віце-президенту з розвитку Fozzy Group Андрію Шутко нагороду за перемогу в номінації “Супермаркет року в FMCG”

Керівник проектів Synergy Construction Ольга Приходько оголошує переможця в номінації “Рітейлер року в сегменті спортивного одягу і взуття”

Фінансовий директор Puma Олег Філінюк із нагородою “Рітейлер року в сегменті спортивного одягу і взуття”

“Рітейлер року в сегменті товарів для дому та затишку” – JYSK. Нагороду забирає Анна Лозко з Центру обслуговування клієнтів JYSK

Fashion-оператор року – Intertop. На фото CEO Intertop Сергій Бадрітдінов разом із CEO RAU Оксаною Приходько і керівником GR-напрямку RAU Наталією Петрівською

Директор з питань співпраці з органами державної влади і зв’язків з громадськістю Metro Cash & Carry Ukraine Олеся Оленицька з нагородою “Гіпермаркет року в FMCG”.

Анна Демченко, менеджер по маркетингу Calzedonia, отримує відзнаку “Рітейлер року в сегменті білизни та супутніх товарів”

CEO LC Waikiki Олексій Гришко з дипломом переможця номінації “Якірний fashion-орендар року”

Віце-президент мережі АЗК ОККО Юрій Кучабський з нагородою в номінації “Рітейлер року в сегменті ПЕК” 

MasterZoo цього року перемогли у номінації “Рітейлер в сегменті товарів для домашніх улюбленців”. Із дипломом у руках – Лідія Плетень, керівник регіонального управління компанії.

Маркетинг-директор мережі Люксоптика Віолета Тараненко з нагородою в номінації “Рітейлер року в сегменті оптики та супутніх товарів”

CEO Асоціації рітейлерів України Оксана Приходько оголошує переможця чергової номінації

ТРЦ Мост-Сіті цього року отримали спеціальну відзнаку до 15-річчя 

Рітейлер року в аптечній галузі – Аптека доброго дня. Нагороду отримав директор з розвитку компанії Євген Терещенко

Нагорода “Кращий великий ТРЦ поза міст-мільйонників” дісталась ТРЦ Fabrika

Комерційний директор підрозділу Property Management інвесткомпанії Dragon Capital Наталія Кравець з нагородою “Кращий малий ТРЦ в містах мільйонниках” для ТРЦ Piramida. Відзнаку вручив операционный директор мережі Papashon Роман Михайленко

Оксана Маланюк, маркетинг-менеджер ТРЦ Forum Lviv із нагородою “Кращий середній ТРЦ в містах-мільйонниках”

Відкриттям року в девелопменті став ТРЦ Nikolsky. Нагороду отримує керуючий директор ТРЦ Нікольський Всеволод Дубровський

Комерційний директор Ocean Plaza Дар’я Завадська і керівник проекту Департаменту оренди UTG Світлана Обміняна з відзнакою “Кращий великий ТРЦ в містах-мільйонниках”

Компанія Retail&Development Advisor стала переможцем в номінації “Краща компанія-консультант в сфері торговельної нерухомості”. Нагороду отримує директор RDA Таїсія Литовченко

Нагородження проходило в кілька етапів, під час пауз між якими проходили музичні виступи, різноманітні розіграші та нетворкінг учасників.

Святковий вечір в оточенні партнерів та друзів

Яскравий музичний номер в перерві між оголошенням переможців

Розважальна програма з екстраординарними номерами в перервах

Також експерти та гості RAU Awards обрали людей, які зробили за 2020-21 роки найбільше для розвитку рітейлу та сфери торговельної нерухомості в Україні. У номінації “Персона року в рітейлі” переміг Олексій Гришко, генеральний директор LC Waikiki в Україні. У номінації «Персона року в e-commerce» переміг Владислав Чечоткін, засновник і співвласник маркетплейсу Rozetka.ua. Нагороду «Персона року в девелопменті» отримала Юлія Щаслива, генеральний директор ТРЦ Respublika Park.

У номінації “Персона року в рітейлі” переміг Олексій Гришко, генеральний директор LC Waikiki в Україні. Відзнаку вручив генеральний директор Consulting for Retail Павло Щербаков.

У номінації «Персона року в девелопменті» перемогла Юлія Щаслива, генеральний директор ТРЦ Respublika Park. Відзнаку вручив директор ТРЦ Dream Town Роман Ємець

Святкова програма продовжилася урочистими привітаннями та розрізанням торту. На фото – співзасновник RAU Андрій Жук та CEO RAU Оксана Приходько

Алкогольний партнер вечора – Rémy Martin

Олексій Гришко (LC Waikiki), Олексій Пашунов (JLL), Максим Гаврюшин (Budhouse Group)

Грандіозне свято в розпалі

Гості RAU Awards насолоджуються заходом сонця в ЦУМ Київ

Нетворкінг на терасі

Тетяна Дадочкіна (ТРЦ Respublika Park), Заріна Нетовкіна (Амбасадор, Ювелірної мережі Zarina) та Юлія Кушка (Head of development departmen, Асоціація рітейлерів України)

Вечірка в розпалі

Наталія Петрівська (RAU) і Олеся Оленицька (METRO Cash and Carry Ukraine) на фото-зоні RDA

“Людина року в рітейлі” Олексій Гришко (LC Waikiki) дає коментар телеканалу Київ

Команда Dragon Capital

Гості та тріумфатори RAU Awards

Вечірка в стилі RAU

Нестримні

 Рітейл романтика

Команда LC Waikiki

Фотозона LC Waikiki

Команда RDA

Команда Budhouse Group

Юлія Щаслива (ТРЦ Respublika Park) з відзнакою у номінації «Персона року в девелопменті»

Вечірка в розпалі

Колеги та друзі на RAU Awards

Асоціація рітейлерів України дякує членам Експертної ради і гравцям ринку, які взяли участь у визначенні кращих компаній сфери торгівлі і кращих ТРЦ України, всім партнерам та гостям RAU Awards.

Інформаційні партнери

Повний фотозвіт буде скоро на сторінці Retail Association of Ukraine у Facebook!

Читайте також –

https://rau.ua/novyni/rau-awards-2021-krashhi/