RAU Awards 2021: відеорепортажі з події від Факти ICTV та телеканалу Київ

Нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі, торговельної нерухомості та e-commerce України відбулося 10 вересня в ЦУМ Київ.  35 номінацій, 260+ номінантів, 300 гостей заходу – представників рітейлу та девелопменту.

Цей матеріал доступний російською мовою

Переможців було нагороджено в 35-ти номінаціях в категоріях «Рітейлер року», «Кращий ТРЦ/Shopping Centre Awards», «Кращі рітейлери в e-commerce» та в трьох спеціальних номінаціях: «Персона року в рітейлі», «Персона року в девелопменті» та «Персона року в e-commerce».

За перемогу в номінаціях «Рітейлер року» RAU Awards 2021 в 18-ти номінаціях змагалися 143 роздрібні мережі. Кандидатів оцінювали за різноманітними критеріями: географічне охоплення, співвідношення ціни і якості асортименту, маркетинг та ін. У категорії «Девелопмент» серед 120 компаній-претендентів було визначено кращі ТРЦ, які працюють в містах-мільйонниках, та кращі торгово-розважальні центри, які працюють в обласних центрах.

Дивіться відеосюжети від телебачення, як це було.

Сюжет від Телеканалу Київ:

Сюжет від Факти ICTV:

Повний список переможців за посиланням.

Титульний партнер RAU Awards 2021 – LC Waikiki, партнери заходу – Budhouse group, Linden Luxury Residences, ЦУМ Київ, Alef Estate, ТРЦ Respublika Park, ЖК Montreal House, «Кропперс груп», офіційний інтернет-маркетинг партнер – Promodo, квітковий партнер – TORY, алкогольний партнер заходу – Remy Martin, Futurefood, «Крайна» та інші.

Медіапартнери:

Генеральний радіопартнер – TAVR Media, головний телевізійний партнер – StarLightMedia, а також інформаційні партнери – НВ, Телеканал Київ, LIGA.net, РБК Україна, Delo, Youtube-канал «За рамками рітейлу», InVenture, Commercial Property, European Business Association, моніторинг-партнер – Noks Fishes ↔ МедіаВершки.

Організатор заходу – Асоціація рітейлерів України.

Детальний звіт про подію за посиланням.